Стосується всіх користувачів системи

Шановні користувачі наш портал налаштований тільки на використання поштових скриньок у домені clouds.iir.edu.ua!

На сторінці подається інформація по те, як задати додаткову поштову скриньку. Через яку можна поновити пароль на скриньку у вище згаданому домені. Попереджаємо, що для скидання пароля для входу на наш сайт використовується тільки поштова адреса ІМВ.

Шановні користувачі!

Для завершення реєстрації в системі OFFICE 365 потрібно задати адресу альтернативної поштової скриньки (Вашої особистої). Для цього потрібно:

1. Браузером зайти на сторінку з адресою  http://aka.ms/ssprsetup (відкривається у новому вікні).
2. У поле "Електронна пошта або телефон" введіть адресу Вашої поштової скриньки в домені clouds.iir.edu.ua . Наприклад, student2017@clouds.iir.edu.ua. На сторінці зі старим інтерфейсом після введення адреси та переході до поля Пароль  малюнок на сторінці зімнеться з'явиться зображення будівлі ІМВ та назва Мережа ІМВ.

 

При використанні ново інтерфейсу після заповнення поля  "Електронна пошта або телефон" та натискання кнопки Далі відкриється сторінка для введення пароля з фоновим зображення будівлі ІМВ.

 

3. Після натискання на кнопку Увійти відкриється сторінка Не втрачайте доступ до свого облікового запису! 


4. Натисніть на посилання "Настроїти зараз" на сторінці, що з'явиться потрібно у поле Електронна пошта для автентифікації ввести адресу альтернативної поштової скриньки та натиснути кнопку надіслати листа на мою адресу електронної пошти.


на введену введену вами поштову скриньку буде надіслано код підтвердження.


Скопіюйте цей код та вставте у відповідне поле на сторінці 


Натисніть на кнопку "перевірити" (якщо лист не надійшов на вашу поштову скриньку скористайтеся посиланням "повторити спробу").

Відкриється сторінка 


Після натискання на кнопку "готово" ви перейдете до сторінки з доступними Вам додатками. Для виходу із системи скористайтеся посилання з Вашим ім'ям і у випадному меню оберіть пункт Вийти.

 

Тепер, якщо Ви забули свій пароль для входу у систему Office 365 Вам потрібно скористатися посилання "Не можете отримати доступ до свого облікового запису?" на сторінці для входу у систему


або у новому інтерфейсі
Last modified: Sunday, 10 September 2017, 10:44 PM